تو مشهد که راه میریم، راه به راه کلی هتل ساخته شده که اکثرشون هم پر هستن. ولی سوال اینجاست که ‏از بین این همه هتل خوب در مشهد، کدوم رو انتخاب کنیم؟ اگر قیمت هتل براتون مهم نیست، خب ‏انتخاب های زیادی دارین و می‌تونین تو هتل هایی اقامت کنین که تو ایران تکن و جای دیگه‌ای از ایران ‏نظیرندارن. تو این مقاله میخوام بهترین هتل های مشهد رو از نظر خودم بهتون معرفی کنم تا بتونین یه ‏انتخاب خوب برای رزرو هتل در مشهد با تخفیف داشته باشین.‏

هتل درویشی مشهد
وقتی میگیم بهترین هتل های مشهد، قطعا هتل درویشی، تو این لیست هست. بیشتر دلیل مشهور شدن ‏هتل درویشی، یکی لابی خیلی مجللش هست و یکی هم اتاق های خاصش. در واقع این هتل پنج ستاره در ‏مشهد، یه عالمه اتاق خاص داره، مجللترین هاش یکی پنت هاوس اسپا هست که همه امکانات یه اسپا رو ‏تو خود اتاق داره و یکی هم پنت هاوس رم که خیلی اتاق شیک و دلنشینیه. کلا هتل درویشی یه سری ‏اتاق داره که از سبک معماری ملل مختلف دنیا الهام گرفته، مثل اتاق مصری، چینی، رم باستان، ایران ‏باستان و ایران عصر اسلامی. اتاق آینده هم یه اتاق خاصه که معماریش کاملا متفاوته و فک کنم شبیهش ‏رو جای دیگه ندیده باشین. البته این هتل کلی رستوران و امکانات باحال دیگه هم داره و چون نزدیک به ‏حرم هست، خیلی طرفدار داره. یادتون باشه رزرو هتل درویشی مشهد با تخفیف رو می‌تونین از سایت ‏علاءالدین تراول انجام بدین.‏

هتل بین المللی قصر طلایی مشهد
اگر سبک کلاسیک تو معماری رو دوست داشته باشین، حتما هتل بین المللی قصر طلایی مشهد رو تو ‏ذهنتون دداشته باشین. معماری کلاسیک به سبک کاخ های مجلل اروپایی، اتاق های خاص و بسیار بسیار ‏مجلل ریال سودیت های قاجاری با دکوراسیون خاص و پرنسس رویال از زیباترین اتاق های با طراحی ‏دکوراسیون شیکه که می‌تونین توش اقامت کنین. صبحانه هتل قصر طلایی مشهد هم خیلی خوبه و ‏خدمات اسپا و ماساژ هتل هم میشه گفت این هتل پنج ستاره مشهد رو به یه هتل همه چیز تموم تبدیل ‏کرده. دیدن قیمت هتل قصر طلایی مشهد از علاءالدین تراول  و رزرو اون می تونه براتون یه اتفاق خوب باشه، پس هرچی ‏زودتر رزروش کنین.‏

هتل الماس 2 مشهد
بین همه هتل های لوکس مشهد، هتل الماس 2 مث الماس می‌درخشه. فقط کافیه برین تو طبقات و یه ‏چرخ بزنین و دلتون بخواد تو هربار سفر به مشهد، یکی از اتاق ها رو امتحان کنین، به جرات میشه گفت ‏سوییت های صفوی و هنری که توش به کار رفته رو هیچ جای دیگه نمی تونین ببینین، حتی تو کاخ های ‏صفوی واقعی! تلفیق ایینه کاری و چندین هنر دیگه با رنگ فیروزه‌ای ایرانی خالص! همین قدر هنر تو بقیه ‏سوئیت ها به سبک ایتالیایی، روسی، رومی، آفریقایی و . قرار گرفته و شما رو به وجد میاره. این هتل هم ‏امکانات خیلی خوبی داره و یکی از بهترین هتل های پنج ستاره مشهد محسوب میشه. رزرو هتل الماس 2 مشهد هم به ‏شکل آنلاین و با قیمت مناسب از علاءالدین تراول قابل رزروه.‏

هتل جواد مشهد
هتل جواد، یکی از هتل های 4 ستاره مشهد هست که هتلی لوکس و خوب محسوب میشه. قیمت مناسبی ‏داره و خیلی به حرم نزدیکه. شاید کمتر کسی بدونه که اتاق ها هتل جواد مشهد هم طراحی و دکوراسیون ‏خاص دارن، مثلا اتاق ایتالیایی، اتاق ماه عسل، اتاق سنتی، اتاق مراکشی، فرانسوی و این هتل پرسنل ‏خیلی مهربونی داره و کافی شاپش هم خیلی خاص و خواستنیه. سونا، جکوزی، رستوران شیک و پارکینگ ‏بخشی از خدمات و امکانات این هتله!‏

هتل کوثر ناب مشهد
بسته به این که دلیل انتخاب هتلتون چیه، گزینه های مختلفی براتون هست. مثلا خاص بودن اتاق ها، ‏نزدیک بودن به حرم، قرار گرفتن تو خیابون امام رضا، خلوت بودن هتل، امکانات متفاوت، اتاق هایی که ‏دید حرم دارن و یا حتی بزرگ و کوچیک بودن سایز اتاق های هتل! من خودم هتل کوثر ناب مشهد رو به ‏چند دلیل دوست دارم، اول اینکه با اونکه تو خیابون امام رضا قرار نگرفته (باورش سخته ولی تو یه خیابون ‏جدید که تازه احداث کردن و به حرم میرسه ساخته شده)، اتاق های فوق بزرگش (بعضی اتاقهاش سه ‏خوابه هستن و انگار یه خونه کاملن)، امکانات خوب (بیشتر اتاقا ماشین لباسشویی و ظرفشویی هم دارن)، ‏رستوران های خوب، پرسنل خوب، دید برخی از اتاقها به حرم و در نهایت خلوت بودن مکان قرارگیری ‏هتل خیلی می پسندم!‏

حقیقت اینه که صنعت هتلداری تو مشهد خیلی پیشرفت کرده و اونقدر هتل های خوب در مشهد زیادند ‏که نمیشه فکرشو هم کرد. مثلا هتل سه ستاره آرمان مشهد یکی از انتخاب های منه که با روف گاردن ‏های عالی و فضای خیلی خاصی که داره، دل من رو برده. یا هتل بین المللی قصر مشهد که یه هتل درجه ‏یک و عالیه. فراموش نکنین که علاءالدین تراول عمده فروش خدمات گردشگری و تشریفات محسوب ‏میشه. یعنی هیچ خدمتی تو این حوزه نیست که از علاءالدین تراول بخواین و براتون انجام نده. از رزرو هتل ‏در ایران و جهان، تور داخلی، تور خارجی، اخذ ویزا، اخذ گواهینامه بین المللی رانندگی، فروش بلیط قطار و ‏هواپیما، معرفی جاذبه های ایران و مشهد، اجاره سالن، رزرو رستوران، سی آی پی فرودگاهی، برگزاری ‏مراسم، رزرو اقامتگاه، ترانسفر و ! پیشنهاد می‌کنیم شما هم این خدمات کامل رو از علاءالدین تراول ‏بخواین. ‏

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بالعکس نامه سئو سایت / طراحی سایت دانستنی های حقوقی و وکالتی دانلود جزوات دانشجوی وبلاگ دانشگاه حضرت نرجس سلام الله علیها رفسنجان امیر مسعودی | مهندس مسعودی کیست پایه بنا ساز ارز ديجيتال John